Графік ЗНО - 2018.
13.06.2018 хімія

2013-2014 рік

Обласний конкурс дитячого малюнку "Україна - європейська держава"

З метою розвитку дружніх стосунків українського народу з народами Європейського Союзу, формування інтересу до європейських країн, виховання у дітей поваги до українських та європейських історично-культурних пам'яток з 02 по 10 червня 2014 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проведено обласний конкурс дитячого малюнку «Україна – європейська держава».

У конкурсі взяли участь учні ІЗОШ №6 та відповідно до наказу КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» від 12.06.2014 №164-в Про підсумки проведення обласного конкурсу дитячого малюнку «Україна – європейська держава» мають такі результати:

номінація «Туризм та здоров'я», вікова категорія  15-20 років:   2 місце:  Чорнобай Анна, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області, за роботу «Туризм – сходинка до здоров'я»;

подяка за майстерність виконання творчих робіт, оригінальні ідеї:

- Кобзар Анжеліка, Коваленко Дар'я, Шевченко Владислава, учениці Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області, за серію робіт «Дружба з народами Європи» (керівник Сенька М.О.);

Вітаемо з перемогою!

Обласний конкурс дитячого малюнку "Україна - європейська держава"

подяка за майстерність виконання творчих робіт, оригінальні ідеї:

Вітаемо з перемогою!

Обласний конкурс дитячого малюнку "Україна - європейська держава"

Завершився організаційний етап ІV Всеукраїнського конкурсу «Моральний  вчинок».

Загальна кількість проектів-учасників  з усіх областей України  – 5134.

Визначено призерів, які отримають спеціальну відзнаку Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі серед яких Культурологічний проект «Шлях до сучасної шкільної бібліотеки», Ізюмська гімназія № 1 Харківської області (виконавці проекту – Панкевич Софія, Соколов Віктор, учні 11-Б класу, керівник проекту – Бондаренко Станіслав Костянтинович, учитель історії).Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів ІV Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» відбудеться 15 травня 2014 року в актовому залі Київського університету ім. Бориса Грінченка.

І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.07.2013 № 1/9-522 «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», з метою привернення уваги учнівської молоді до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою та виявлення й підтримки талановитих дітей з 9 вересня по 15 жовтня 2013 року відбувся І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», що проходив у два тури (районний – з 9 по 30 вересня 2013 року та обласний – з 1 по 15 жовтня 2013 року).

На обласний етап було надано  роботи: Мікуліна Володимира, учня 8 класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області; Нагорної Вікторії, учениці 11 класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 та Базай Вероніки, учениці Ізюмської гімназії №3.

Дипломом ІІІ ступеня відзначено роботу «Я - європеєць» Мікуліна Володимира, учня 8 класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4. Вітаємо з перемогою!

Підсумки конкконкурсу-вікторини «Зробимо життя безпечним»

Визначені переможці конкурсу-вікторини «Зробимо життя безпечним»

І вікова категорія

Рябенький Дмитро

ІЗОШ№4

Кондратенко Марія

ІЗОШ№10

Беспалих Максим

Гімназія №1

ІІ вікова категорія

Верещака Денис

ІЗОШ№12

Яремко Алеся

Учні 5-Б класу

ІІІ вікова категорія

Гуменна Тетяна

Приходько Олександр

ІЗОШ№10

Дудолаєва Катерина

ІЗОШ№12

Учні 11 – Б класу

ІЗОШ№6

Не брали участі в конкурсі учні  гімназії №3, ІЗОШ №11 та другий рік поспіль учні ІЗОШ №5.

Переможці Обласного туру Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України»

11 жовтня 2013 року у Залі засідань Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації директор Департаменту Дмитро Перепелиця урочисто привітав та нагородив грамотами та подарунками переможців Обласного туру Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України».
Всеукраїнський конкурс проводиться щорічно Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з Міністерством культури і туризму України, Національною спілкою фотохудожників України, структурними підрозділами у справах молоді та спорту обласних державних адміністрацій, творчими спілками, всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями та іншими зацікавленими структурами. У Харківському регіоні проведення даного конкурсу із року в рік координує Департамент у справах молоді та спорту спільно з Харківським обласний центром молоді.
Конкурс проводився у період з травня по вересень 2013 року. Участь в обласному турі взяли учениці 11 класу гімназії №1 Панкевич Софіята гімназії №3 Кисель Марина
Кисель Марина посіла ІІ місце в обласному турі конкурсу та візьме участь у заключному турі в м.Київ. Вітаємо з перемогою!