Практичний семінар для вчителів початкових (2) класів

28 лист. 2018

28 листопада 2018 року на базі Ізюмської гімназії № 1 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар для вчителів початкових (2) класів на тему «Соціальна компетентність: соціально-педагогічні передумови виховання дружби у дітей початкових класів».

Мета: Ознайомлення учасників семінару з досвідом роботи Ізюмської гімназії № 1 щодо системи роботи з формування соціальних життєвих компетентностей учнів в умовах сучасної школи засобами різних навчальних предметів.

Вчителі стали активними учасниками різноманітної програми семінару: мали можливість переглянути фрагменти інтегрованих уроків з літературного читання (позакласне читання) / трудового навчання в 2-А класі на тему: «Борис Комар «Ігор Дзьобик»», з природознавства/образотворчого мистецтва в 2-Б  класі на тему: навчальний проект «Як готуються до зими тварини?» та фрагмент уроку англійської мови в 2 класі на тему: «Shool. Школа»; виховного заходу на тему: «Чарівна країна Дружби» та заняття з елементами тренінгу: «Психологічний супровід становлення особистості дітей початкових класів».