Засідання міського методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів

27 лист. 2018

26 листопада 2018 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області відбулося засідання міського методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Діяльність працівників психологічної служби щодо профілактики проявів насилля серед дітей». Мета ММО: ознайомити з досвідом роботи соціального педагога Говтви В.В. щодо профілактики проявів насильства серед дітей,  завдання: продемонструвати способи підвищення рівня поінформованості здобувачів освіти щодо відповідальності до своїх дій, захисту своїх прав та інтересів та залучення в просвітницьких заходах, спрямованих на попередження насильства.