Семінар-практикум

21 лист. 2018
21 листопада 2018 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар для заступників директорів з виховної роботи, педагогів–організаторів закладів загальної середньої освіти міста Ізюма, працівників Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості, спеціалістів управління освіти на тему «Створення позитивного іміджу навчального закладу шляхом розбудови виховної системи, як фактор розвитку сучасної освіти».

Заступники з виховної роботи та педагоги-організатори – особлива категорія професіоналів з питань виховання. Саме вони найкраще знають, що шкільні роки – це роки радості, ігор, казок, перших кроків до пізнання світу. Від їх компетенції у сфері виховання, рівня знань, загальної культури, професійних та людських якостей великою мірою залежить ефективність і результативність виховної роботи. Від того, що вразило, запам’яталось, здивувало у дитинстві, залежить, якою буде людина у житті: доброю, чемною і милосердною, чи навпаки, байдужою і злою.

З метою підвищення педагогічної майстерності, забезпечення професійного розвитку 21 листопада 2018 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи, педагогів–організаторів закладів загальної середньої освіти міста Ізюма, працівників Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості, спеціалістів управління освіти на тему «Створення позитивного іміджу навчального закладу шляхом розбудови виховної системи, як фактор розвитку сучасної освіти».

Теоретичний блок семінару-практикуму розпочався з цікавої та змістовної презентації досвіду роботи ІЗОШ І-ІІІ ст. №2 «Створення позитивного іміджу навчального закладу шляхом розбудови виховної системи, як фактор розвитку сучасної освіти» заступника директора з виховної роботи ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Іванової Галини Анатоліївни.

Практичний блок семінару реалізований через участь усіх учасників семінару в занятті на тему: «Найкраще новорічне оформлення фасаду будівлі школи», костюмованому балі «Всі казки у нас в гостях!», майстер-класі «Нandmade. Виготовлення годинника».

На завершення присутні семінару обмінювалися думками щодо виховної системи закладу освіти. Семінар-практикум пройшов в атмосфері творчої співпраці. По закінченню гості щиро подякували організаторам за змістовний, повчальний та цікавий семінар,  побажали подальших успіхів та творчих злетів всім працівникам школи.