Переможці конкурсу
Відповідно до наказу управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області від 29.10.2018 № 408 «Про проведення ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка та ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в закладах загальної середньої освіти міста Ізюма у 2018/2019 навчальному році», із метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури, 17 листопада 2018 року в приміщенні Ізюмського загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка та ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед закладів загальної середньої освіти міста Ізюма у 2018/2019 навчальному році.
Відповідно до умов проведення конкурсу в ІІ етапі Конкурсів взяли участь учнів - переможців шкільних етапів, які посіли І місце.
За результатами перевірки робіт учасників ІІ етапу Конкурсу міста Ізюма журі визнало переможцями таких учнів:
| № з/п | Прізвище ім’я, по батькові учня | Повна назва загальноосвітнього навчального закладу | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня; стаж, категорія | Кількість набраних балів | Місце, яке посів на ІІ етапі | ||||
| 3 клас | |||||||||
| 1. | Столпакова Тетяна Сергіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області | Терещенко Євгенія Юріївна 12 років, І | 21 | І | ||||
| 2. | Скіба Максим Сергійович | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області | Рожда Ірина Василівна 18 років, І | 20 | ІІ | ||||
| 3. | Скоромна Марія Іванівна | Ізюмська гімназія № 3 Ізюмської міської ради Харківської області | Золотарьова Наталія Юріївна 14 років, І старший вчитель | 17 | ІІІ | ||||
| 4 клас | |||||||||
| 4. | Кресс Альона Михайлівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області | Адрієшина Світлана Магомедівна 41 рік, ВК | 39 | І | ||||
| 5. | Сисенко Анна Станиславівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області | Лифар Ірина Миколаївна 34 роки, Без категорії | 35 | ІІ | ||||
| 6. | Вєтрова Вероніка Олексіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області | Мілус Ірина Василівна 15 років, ІІ
| 34 | ІІІ | ||||
| 7 | Харківський Кірілл Володимирович | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області | Сніжко Олена Миколаївна 28 років, ВК | 34 | ІІІ | ||||
5 клас | ||||||||||
8. | Бублик Кароліна Михайлівна | Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області | Думіндяк Марія Іллівна 23 роки, І | 17 | І | |||||
9. | Добрянська Дар’я Вікторівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області | Ставченко Валентина Іванівна 31 рік, ВК | 13 | ІІ | |||||
10. | Левцова Валерія Володимирівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області | Ващенко Тетяна Сергіївна, 7 років, ІІ | 11 | ІІІ | |||||
6 клас | ||||||||||
11. | Верба Єгор Віталійович | Ізюмська гімназія № 3 Ізюмської міської ради Харківської області | Шевцовау Олена Сергіївна 6 років, ІІ | 15 | І | |||||
12. | Гуляєва Анастасія Вікторівна | Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області | Кузьміна Тамара Іванівна 56 років, ВК | 10 | ІІ | |||||
13. | Водолазька Каміла Сергіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області | Ворушила Лариса Володимирівна 31 рік, ВК | 8 | ІІІ | |||||
7 клас | ||||||||||
14. | Пицька Аліна Юріївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області | Восьмерик Ірина Володимирівна 24 роки, ВК | 16 | І | |||||
15. | Архіпова Ангеліна Денисівна | Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області | Думіндяк Марія Іллівна 23 роки, І | 10 | ІІ | |||||
16. | Гребнева Євгенія Геннадіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області | Гавриленко Ольга Олександрівна 9 років, ІІ | 8,5 | ІІІ | |||||
8 клас | ||||||||||
17. | Дузенко Вікторія Олександрівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області | Журба Тетяна Анатоліївна 18 років, І | 17 | І | |||||
18. | Бублик Дар’я Олександрівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області | Восьмерик Ірина Володимирівна 24 роки, ВК | 13 | ІІ | |||||
19. | Санжаревська Єлизавета Віталіївна | Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області | Решетняк Юлія Миколаївна 13 років, І | 12 | ІІІ | |||||
9 клас | ||||||||||
20. | Романіка Уляна Денисівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області | Деряга Наталія Миколаївна 19 років, І | 15 | І | |||||
21. | Ткач Юлія Сергіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області | Мастепанова Лариса Володимирівна 34 роки, ВК | 14 | ІІ | |||||
22. | Щербак Анна Олегівна | Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області | Лозовська Вікторія Володимирівна 19 років, ВК | 13 | ІІІ | |||||
23. | Лисенко Ангеліна В’ячеславівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області | Іванова Галина Анатоліївна 27 років, ВК | 13 | ІІІ | |||||
10 клас | ||||||||||
24. | Живолуп Софія Віталіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області | Ващенко Тетяна Сергіївна 7 років, ІІ | 16 | І | |||||
25. | Фартушна Дар’я Сергіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області | Ставченко Валентина Іванівна 31 рік, ВК | 11 | ІІ | |||||
26. | Дубина Оксана Юріївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області | Павлюченко Світлана Миколаївна 19 років, І | 10 | ІІІ | |||||
11 клас | ||||||||||
27. | Приходченко Дарина Костянтинівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області | Марченко Тетяна Михайлівна 35 років, ВК | 15 | І | |||||
28. | Коноваленко Світлана Юріївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області | Ворушила Лариса Володимирівна 31 рік, ВК | 11 | ІІ | |||||
29. | Говоруха Аліна Едуардівна | Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області | Лозовська Вікторія Володимирівна 19 років, ВК | 10 | ІІІ | |||||