9 лист. 2018
9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання XVIII радіодиктанту єдності долучилися й учні закладів загальної середньої освіти міста Ізюм. Щоб перевірити свій рівень грамотності, учні закладів освіти міста  написали  диктант  під назвою "Крила України", який  читав мовознавець  Олександр Авраменко. Офіційне гасло цьорічного заходу –  пишемо разом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови.