19 жовт. 2018
19 жовтня 2018 року в м. Київ в Інституті проблем виховання НАПН України відбувся Всеукраїнський установчий навчально-методичний семінар «Створюємо освітнє середовище для дітей раннього віку».

Участь у заході взяли провідні науковці лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України: доктор педагогічних наук, професор Н.В. Гавриш, кандидати педагогічних наук Васильєва С.А., Рагозіна В.В., Рейпольська О.Д., практики з різних куточків України.

Від Харківської області делегація була представлена у складі п’яти педагогів, в тому числі педагоги Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області Кириченко Владислава Олександрівна і Кобець Ганна Сергіївна. Вони представили презентаційні матеріали на тему «Освітнє середовище для дітей раннього віку».

Матеріали доступні за посиланням