фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт МАН

28 вер. 2018

25-27 вересня 2018 року в Києві Національний центр «Мала академія наук України» провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. У програмі заходу був передбачений захист дослідницьких робіт та пізнавальні екскурсії. Місто Ізюм у цьому заході представили переможці I (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів:   Шамрай Михайло Олександрович, учень 7 класу Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області - номінація «Звалища та довкілля» (науковий керівник Авксентенко Віта Григорівна) та Рудик Лея Олександрівна, учениця 8 класу Ізюмської гімназії № 1 Ізюмської міської ради Харківської області – номінація «Енергозбереження в побуті та навчальному закладі» (науковий керівник Логвін Тетяна Василівна). Шамрай Михайло посів почесне II місце. Діти отримали дипломи, сувеніри, призи та багато позитивних вражень.