«Німеччина очима України»

17 вер. 2018

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як пройшов шкільний ярмарок «Німеччина очима України» у Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області.

На ярмарку були присутні гості: начальник управління освіти Безкоровайний О.В., працівники управління освіти, заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори.

Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання.

Підготовка до ярмарок велася цілий тиждень. Кожний клас продумував, який асортимент товару запропонує до продажу, як оформить своє торгове місце, як буде закликати покупців і заохочувати найактивніших з них. А купувати було що. Постаралися діти та їх родини – їм за це окрема подяка, адже на святі пропонувалися лише найсмачніші національні страви Німеччини, найоригінальніші поробки. Відбувався ярмарок на шкільному подвір’ї тому всім вистачало місця: продавцям – щоб розкласти усі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве. Участь шкільному ярмарку взяли учні 1-11 класів. Школярі в яскравих костюмах та із чаруючою атмосферою, для всіх присутніх стали гідами у подорожі Німеччиною, розповідаючи про традиції, культуру країни, а також блискуче представляючи 16 федеративних земель Німеччини. Наймолодшим з них торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували їх на інших «торгових точках».

Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу, воно ознайомило дітей з традицією ярмаркування українського народу, а також згуртувало всю шкільну родину — учнів, учителів, батьків.