Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!

12 вер. 2018
Протягом 10-14 вересня заклади загальної середньої освіти міста беруть участь у проведенні інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також проводять уроки «Я маю право», задля формування в дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права.

Булінг – серйозна та вкрай гостра проблема сучасності. За даними дослідження UNICEF Ukraine на 2017 рік, понад 80% дітей у віці від 11 до 17 років стикалися із цькуванням у закладах освіти, 24% дітей стали жертвами булінгу, а 48% з них нікому не розповідали про ці випадки.

Мета проведення тижня протидії булінгу -  це вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, відповідальність за вчинення булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги.