Дня фізичної культури у дошкільнят

10 вер. 2018
Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

В дошкільних навчальних закладах міста Ізюм з метою пропаганди здорового способу життя, формування у дітей фізичного і морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою та спортом 07 вересня 2018 року проведено цікаво та урочисто спортивні свята, фізкультурно – оздоровчі заходи під музичний супровід. Діти весело грали в спортивні ігри, змагалися в естафетах; на спортивних майданчиках разом з батьками проходили випробування, демонстрували свою витримку, силу, кмітливість, спритність. Всі учасники мали хороший настрій.

Змагання закінчилися, але дружба дошкільнят з фізкультурою триватиме. І вже завтра дітей знову будуть чекати фізкультурні зали у своїх дитячих садках, де пізнаючи радість рухів, діти будуть залучені до фізичної культури, отримають позитивні емоції.

Фот за посиланням