День знань в закладах освіти міста

4 вер. 2018
Традиційно 1 вересня вважається Днем знань. Це справжнє всенародне свято мудрості, доброти, людяності.

Перше вересня по-особливому урочистий день, адже з нього починається шлях  до пізнання, шлях до нових звершень, до самостійного життя. Урочисті лінійки, присвячені Дню знань, зібрали велику кількість школярів, вчителів, батьків та просто гостей. Під час проведення святкових заходів ІЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5 були присутні заступник голови Харківської обласної державної адміністрації  Євгеній Дем'янович Шахненко, Ізюмський  міський  голова Валерій Віталійович Марченко та  начальник управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області Олексій Вікторович  Безкоровайний, ІЗОШ І-ІІІ ступенів №2 також відвідали представники проекту РОзвиток Соціальної Інфраструктури України у зв'язку із збільшенням кількості ВПО Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ: Бенйамін Шедер-Бішін, менеджер проекту Дар'я Жагіна, координатор проекту Віталіна Рибак, офіс-менеджер проекту.

Щороку, в закладах дошкільної освіти міста Ізюм, відзначається цей день святковими заходами з дітьми старших вікових груп. Цьогоріч малята приймали активну участь у проведенні свята: розповідали вірші про літо та щасливе дитинство, із задоволенням  грали в квест-ігри,  рухливі ігри, співали веселих пісень тощо.