У нас випускний – шкільний останній бал!

25 черв. 2018

Випускне свято – скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі. Тільки вчора пролунав останній дзвоник, а ось уже і випускний бал. Цьогоріч 227 випускників Ізюма залишають стіни рідного навчального закладу. Незабаром для них почнеться самостійне, загадкове, тепер уже доросле життя.

У суботу, 23 червня, на центральній вулиці міста традиційно відбувся загальноміський захід «Парад випускників 2018 року». Витончені красуні у нарядних сукнях, юнаки у стильних костюмах із краватками та їх педагоги у супроводі юних барабанщиць ІЗОШ №5 пройшли масштабною урочистою ходою від приміщення Ізюмського міськрайонного центру зайнятості до центральної сцени. Очолював колону Ізюмський міський голова Валерій Марченко.

Розпочався захід виконанням Державного Гімну України. Потім, зачарувавши граціозним танцем усіх присутніх на дійстві, випускники ІЗОШ №5 виконали останній шкільний вальс.

Учорашніх одинадцятикласників на порозі дорослого життя привітали керівництво міста, працівники управління освіти та директори закладів. Теплі та щирі слова вітання прозвучали на честь учнів, які в 2018 році закінчили навчальні заклади міста Ізюм. А вони – такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, не стримували ні посмішок, ні сліз.

І ось наступила найочікуваніша мить – вручення медалей найталановитішим учням. Цього року 7 золотих медалістів отримали з рук Ізюмського міського голови заслужені нагороди, Подяки за високі досягнення у навчанні та грошові премії.

Подяками Ізюмського міського голови за особливі досягнення у навчанні, активну участь у громадському та спортивному житті також були нагороджені 11 випускників навчальних закладів Ізюма.

Відзначив міський голова Подяками за активну участь у вихованні дітей та у житті школи й батьків нинішніх випускників.

Фінальним номером свята стали зворушлива пісня та чудовий вальс ізюмських випускників 2018 року, під час яких під яскравий феєрверк та гучні оплески присутніх вони з урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями переступили поріг нового життя.

ФОТО ТУТ