17 трав. 2018
17 травня 2018 року весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день, велика родина колективів закладів дошкільної освіти міста Ізюм, долучилася до свята.

В цей день організовано та проведено яскраві національні дійства за участю дітей та педагогів, батьків закладів.

На майданчиках під супровід українських мелодій, діти у барвистих вишиванках звеличували та прославляли українські традиції та національний одяг. Вихованці закладів читали вірші, співали українські пісні та презентували свої вишиванки, влаштувавши «Парад вишиванок», флешмоби.

На святі панував піднесений настрій, усі милувалися барвистими візерунками своїх вишиванок.

ФОТО ТУТ