Обдарована дитина

27 квіт. 2018
Конкурс «Обдарована дитина» проводиться щороку навесні.

І цей рік не став виключенням. Теплого квітневого дня, 27 квітня 2018 року, привітна актова зала Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості зібрала дошкільнят, батьків, педагогів для відзначення найталановитіших дітей закладів дошкільної освіти міста, щоб яскравим зорепадом посипались нагороди претендентам на перемогу. Тим паче в цей день відсвяткували ювілей проведення конкурсу «Обдарована дитина»! Ювілей – це завжди підведення підсумків, щоб озирнувшись назад, розглянути крізь призму часу минуле, від якого на серці стає тепліше та світліше.

І п’ятнадцятий, ювілейний рік, проведення конкурсу «Обдарована дитина», який започатковано у 2003 році з метою створення оптимальних умов для виявлення талановитих та обдарованих дітей дошкільного віку, відбувся під девізом «Кожна дитина талановита». З 2003 по 2018 роки в конкурсі взяли участь понад двісті двадцять дев’ять дітей. Учасники конкурсу та глядачі привітали переможців минулих років «Обдарована дитина - 2007»: Шевченко Марину, ученицю 11 класу Ізюмської гімназії № 3, Світонь Давида, учня 11 класу Ізюмської гімназії № 1.

Оцінювало виступи учасників шановне журі, головою якого був Безкоровайний Олексій Вікторович, заступник начальника управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області.

Також, до організації свята, долучилося чимало дорослих. Окремі слова подяки пролунали педагогам, батькам.

Юні дарування показали свої здібності у різних жанрах. Усі вони проявили себе і гідно відстояли честь свого закладу дошкільної освіти. Переможці конкурсу нагороджені грамотами та цінними подарунками управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області, а саме:

I місце посів колектив «Диволенд» - Лобас Єлизавета, Кухаренко Валерія, Литвинова Влада, вихованці Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області.

IІ місце посіла Ульяна Місюра, вихованка Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області.

ІІІ місце посіла Єва Крутій, вихованка Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області.

«Приз глядацьких симпатій» виборов Денис Бондаренко, вихованець Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 6 Ізюмської міської ради Харківської області.

Всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки від батьківських комітетів закладів дошкільної освіти.