Семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста Ізюм

4 трав. 2018
04.05.2018 в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області проведено практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста Ізюм.

Тема семінару "Формування лідерських здібностей керівника-освітянина "ової епохи" як запорука якісної трансформації закладу освіти на шляху до майстерності та успіху в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа".

Семінар проведено на високому рівні. Заступники директорів взяли участь у майстер-класі "Методика проведення ранкового кола", фрагменті уроку трудового навчаня "Використання сучасних методик виготовлення виробів інтер'єрного призначення", фрагменті заходу "Хімія - наука-чарівниця", інтерактивній екскурсії-квесті "Музеями одинадцятої школи" та методичному КВК.

ФотоТУТ