«Охорона праці очима дітей»

23 квіт. 2018

20 квітня в місті Харкові було проведене урочисте нагородження переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2018 році. Цей захід вже всьоме організовує журнал «Охорона праці» при підтримці Державної служби України з питань праці. Конкурс присвячено Дню охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.

На цьому заході були присутні учні закладів загальної середньої освіти міста Ізюм, які стали переможцями різних вікових груп та посіли призові місця. В групі – автори робіт віком від 11 до 14 років:

ІІ місце – Лавров Богдан, Ізюмська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – Гайсін Борис, Ізюмська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області.

В групі – автори робіт від 15 до 18 років:

ІІІ місце – Світонь Давид, Ізюмська гімназія №1 Ізюмської міської ради Харківської області.

Діти отримали Дипломи та цінні подарунки, а педагогічні працівники нагороджені Подяками за вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та активну участь в конкурсі.

Після урочистої частини та нагородження діти, батьки та вихователі мали змогу відвідати виставку дитячих малюнків інших учасників, складально-випробувальний цех акціонерного товариства «Турбоатом».