Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Ізюм.

23 квіт. 2018
20.04.2018 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Ізюм.

На нараді було розглянуто питання:

про проведення ДПА, ЗНО учнів 4-их, 9-их, 11(12)-х класів у 2017/2018 навчальному році;

про підготовку до ДПА/ЗНО у 2017/2018 н. р.;

про підсумки III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.