Перемога у відборі на освітній проект “Zero Waste School”

23 квіт. 2018

У березні команда Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 під керівництвом вчителя географії Дєньгіна Максима Владиславовича у складі учнів 9-х класів Глущенко Поліни, Карабута Богдана, Петручика Данила, Яремко Алесі  перемогла у відборі на освітній проект “Zero Waste School”, який організували «Кlitschkofoundation» та «The Coca-Cola Foundation».

З-поміж 1600 шкіл, які подали свої заявки на участь у проекті, шоста школа потрапила у топ-50 шкіл переможниць, які з 16 по 18 квітня пройшли інтенсивне навчання за напрямком «Школа без відходів» у місті Київ.

За ці дні учні отримали нові знання, купу позитивних емоцій і вражень, познайомилися з цікавими людьми.

Під час проходження навчання діти дізналися про сучасні тенденції забруднення навколишнього середовища в Україні та шляхи їх подолання; отримали досвід проектної діяльності, що дозволило розробити концепцію проекту «Zero Waste Day». Здобуті знання допоможуть розробити та реалізувати цей проект у межах рідного міста Ізюм.