Практичний семінар учителів інформатики

18 квіт. 2018

17 квітня 2018 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар учителів інформатики. Тема семінару: «Підвищення професійної компетентності вчителів інформатики щодо впровадження хмарного сервісу в освітній простір закладів освіти міста»

Вчителі мали нагоду ознайомитися з методиками впровадження хмарного сервісу в освітній простір закладів освіти міста при викладанні інформатики крізь призму наскрізних змістових ліній навчальної програми.

На завершення зустрічі Веприцький О.В. , голова міського методичного об’єднання вчителів інформатики, підвів підсумки роботи вчителів, подякував за плідну співпрацю та побажав нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, розумних і здібних учнів.