Практичний семінар вчителів зарубіжної літератури.

19 квіт. 2018
19 квітня 2018 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар учителів зарубіжної літератури. Тема семінару: «Формування читацьких компетентностей сучасного школяра шляхом використання духовно-морального потенціалу художнього твору».

Вчителі мали нагоду відвідати урок у 6-Б класі: «Роберт Шеклі. «Запах думки». Духовне й фізичне випробування Кліві» (учитель зарубіжної літератури Вітік О.О.), фрагменти уроків у 6-В класі: «Рей Бредбері. «Усмішка». Змалювання майбутнього людства у творах Бредбері» (учитель зарубіжної літератури Зорянська І.О.) та у 5-А класі: «Кір Буличов. Подорож Аліси» - урок літературного читання (учитель російської мови Шевченко М.А).

На завершення зустрічі Кириченко Т.І., голова міського методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури, підвела підсумки роботи вчителів, подякувала за плідну співпрацю та побажала нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, розумних і здібних учнів.