Міське методичне об’єднання для музичних керівників закладів дошкільн

12 квіт. 2018

12 квітня 2018 року на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 13 компенсуючого типу (санаторний) відбулося міське методичне об’єднання для музичних керівників закладів дошкільної освіти міста на тему «Розвиток вокально – хорових навичок дітей старшого дошкільного віку». В ході проведення секційного засідання вирішувалися завдання:

1. Формування знань музичних керівників про співочі вміння, навички дітей старшого дошкільного віку.

2. Створення умов в закладі дошкільної освіти для розвитку музичного слуху та голосу у дітей старшого дошкільного віку.

3. Ознайомлення музичних керівників з віковими особливостями розвитку слуху та голосу дитини. Охорона дитячого голосу.

4. Підвищення фахової компетентності музичних керівників з розвитку вокально – хорових навичок дітей старшого дошкільного віку.

Поділилася власним досвідом роботи музичний керівник Зінченко Тетяна Валеріївна при проведенні домінантного заняття «Весняна школа вокалу художника Малювалкіна» та тренінгу – практикуму «Використання елементів вокалотерапії в музичному розвитку дошкільників».

На завершення засідання присутні музичні керівники дошкільних навчальних закладів міста обмінялися думками і побажаннями.