Курси підвищення кваліфікації

10 квіт. 2018

З 02.04.2018 по 06.04.2018 на базі Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області проведено курси підвищення кваліфікації з питань підготовки педагогів області для роботи в умовах Нової української школи з 01.09.2018 учителів 1-х класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи в початкових класах закладів освіти м.Ізюм. Навчання проводили тренери Бугай Лілія Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області, Нич Тетяна Романівна, вчитель початкових класів Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області, Курченко Олена Олексіївна, практичний психолог Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області.