Відзначення кращих педагогічних працівників закладів освіти міста

10 квіт. 2018
04.04.2018 в актовій залі Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області відбулися урочистості з нагоди відзначення педагогічних працівників закладів освіти м.Ізюм.

Відзначення педагогічних працівників міста

На святі Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у реалізацію регіональних освітянських програм, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління нагороджені:

1. Наталія Володимирівна Майба, заступник директора з виховної роботи Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області;

2. Олена Сергіївна Живолуп, заступник директора з навчально-виховної роботи Ізюмської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області.

Грамотою Ізюмського міського голови та цінним подарунком нагороджена Євгенія Миколаївна Луняк, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області, за перемогу у номінації «Вихователь дітей раннього віку» міського туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, лауреат обласного туру конкурсу (посіла ІІІ місце).

Подяка Ізюмського міського голови та цінний подарунок вручені Наталії Миколаївні Цвік, вихователю Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 Ізюмської міської ради Харківської області, за перемогу у номінації «Вихователь дітей старшого віку» міського туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році та Юлії Сергіївні Теницькій, вчителю української мови та літератури Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області, за перемогу у номінації «Українська мова і література» міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Грамотою управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області та цінним подарунком за участь у міському турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році нагороджені:

Наталія Вікторівна Шевченко, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області;

Анастасія Віталіївна Чаговець, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області;

Наталія Василівна Коломакіна, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області;

Марина Михайлівна Тихомирова, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області;

Світлана Вячеславівна Ярошенко, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 Ізюмської міської ради Харківської області;

Надія Миколаївна Пилипчук, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 Ізюмської міської ради Харківської області.

Грамотою управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області та цінним подарунком за участь у міському турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» нагороджені:

Олена Олександрівна Шаповал, вчитель української мови та літератури Ізюмської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №11 Ізюмської міської ради Харківської області;

Людмила Євгеніївна Манерко, вчитель німецької мови Ізюмської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області.

Подяка управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області та цінний подарунок були вручені Вікторії Володимирівні Лозовській, вчителю української мови та літератури Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області, за участь у міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».