Національна гаряча лінія Приєднуйся до нас! Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області Рік Японії в Україні Iнтернет-збори батьків майбутнiх першокласникiв data.gov.uaі Харківський Міжнародний марафон Департамент науки і освіти. м. Харків Класна Оцінка.Руководство пользователя
Графік ЗНО - 2018.
22.05.2018 математика
24.05.2018 Українська мова і література
29.05.2018 іспанська мова
29.05.2018 німецька мова
29.05.2018 Французька мова
01.06.2018 англійська мова
04.06.2018 біологія
06.06.2018 історія України
08.06.2018 географія
11.06.2018 фізика
13.06.2018 хімія

Відзначення кращих педагогічних працівників закладів освіти міста

10 квіт. 2018
04.04.2018 в актовій залі Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області відбулися урочистості з нагоди відзначення педагогічних працівників закладів освіти м.Ізюм.

Відзначення педагогічних працівників міста

На святі Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у реалізацію регіональних освітянських програм, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління нагороджені:

1. Наталія Володимирівна Майба, заступник директора з виховної роботи Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області;

2. Олена Сергіївна Живолуп, заступник директора з навчально-виховної роботи Ізюмської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області.

Грамотою Ізюмського міського голови та цінним подарунком нагороджена Євгенія Миколаївна Луняк, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області, за перемогу у номінації «Вихователь дітей раннього віку» міського туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, лауреат обласного туру конкурсу (посіла ІІІ місце).

Подяка Ізюмського міського голови та цінний подарунок вручені Наталії Миколаївні Цвік, вихователю Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 Ізюмської міської ради Харківської області, за перемогу у номінації «Вихователь дітей старшого віку» міського туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році та Юлії Сергіївні Теницькій, вчителю української мови та літератури Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області, за перемогу у номінації «Українська мова і література» міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Грамотою управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області та цінним подарунком за участь у міському турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році нагороджені:

Наталія Вікторівна Шевченко, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області;

Анастасія Віталіївна Чаговець, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області;

Наталія Василівна Коломакіна, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області;

Марина Михайлівна Тихомирова, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області;

Світлана Вячеславівна Ярошенко, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 Ізюмської міської ради Харківської області;

Надія Миколаївна Пилипчук, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 Ізюмської міської ради Харківської області.

Грамотою управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області та цінним подарунком за участь у міському турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» нагороджені:

Олена Олександрівна Шаповал, вчитель української мови та літератури Ізюмської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №11 Ізюмської міської ради Харківської області;

Людмила Євгеніївна Манерко, вчитель німецької мови Ізюмської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області.

Подяка управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області та цінний подарунок були вручені Вікторії Володимирівні Лозовській, вчителю української мови та літератури Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області, за участь у міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».