День відкритих дверей з батьками майбутніх першокласників ІДНЗ № 17

14 бер. 2018
День відкритих дверей з батьками майбутніх першокласників ІДНЗ № 17 та педагогами ІЗОШ № 11 «Спрямованість дошкільної та початкової шкільної освіти на всебічний розвиток особистості»

Стрімке сьогодення поставило перед дошкільною та початковою освітою актуальне завдання – орієнтуватися на світовий рівень формувань творчої особистості, яка житиме і працюватиме в умовах конкуренції знань, умінь, навичок.  Тому 28.02.2018 року гостинно відкрив двері ІДНЗ № 17 для батьків майбутніх першокласників та педагогів ІЗОШ № 11. Скільки цікавинок чекало на всіх присутніх, адже і адміністрація, і педагоги, і вихованці зробили цей день особливим, незабутнім.

Батьки разом з педагогами були запрошені на перегляд занять з дітьми старшого дошкільного віку. Творчий підхід вихователя Пилипчук Н.М. під час інтегрованого заняття «Наш вихідний день» допоміг розкрити особистість дітей. На високому рівні свої знання дітлахи показали під час запитань, з ознайомленням із соціумом, завдань з логіко-математичного розвитку та навчання елементів грамоти.

Практичний психолог Крикун О.В. провела з дітьми корекційно - розвивальну роботу за програмою «Розвиток когнітивної сфери» на тему «У королівство Знань».

Вихователь – методист Мітіна А.А. ознайомила батьків з листом КВНЗ Харківської академії неперервної освіти від 23.02.2018 № 01-32/795 «Щодо проведення регіональних інтернет - зборів батьків майбутніх першокласників», листом управління Ізюмської міської ради Харківської області від 28.02.2018 № 01-14/581 «Щодо проведення регіональних інтернет-зборів батьків майбутніх першокласників», наголосила, що батьки у зручний для себе час можуть ознайомитись з нормативними документами, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами , що до створення умов для успішної адаптації дітей до школи. Заповнити анкету та поставити свої запитання в електронній формі і отримати відповіді фахівця. Також вихователь-методист Мітіна А.А. розповіла про створення умов в закладі, провела екскурсію в групи старшого дошкільного віку, де батьки і педагоги школи мали змогу отримати незабутні враження, позитивні емоції від перегляду об лаштованих осередків.

Завідувач Сирбу Л.О. провела круглий стіл «Аспекти комфортного переходу дитини із дошкільного закладу в школу». Під час якого поділилися своїм досвідом, щодо виховання і навчання дітей. Велику увагу приділили питанню наступності і перспективності. Обговорили основні положення «Нової української школи».

Зустріч з колегами, батьками пройшла цікаво, по-родинному тепло та пізнавально.

В заході взяли участь педагоги ІЗОШ № 11: директор Андрушок О.М., заступник директора з навчально-виховної роболти Курмаз О.О., вчителі початкових класів - Ткаченко Т.І., Шведчикова А.В., батьки майбутніх першокласників у кількості 25 чоловік та адміністрація і педагоги закладу.