День відкритих дверей «Сьогодні – п’ятирічки, а завтра – школярі»

14 бер. 2018
День відкритих дверей «Сьогодні – п’ятирічки, а завтра – школярі»

28 лютого 2018 року в Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області з метою підвищення  якості організації перспективності, наступності у роботі ДНЗ і початкової школи  був проведений День відкритих дверей «Сьогодні – п’ятирічки, а завтра – школярі». Були запрошені батьки майбутніх першокласників 38 чоловік і вчителі початкових класів ІЗОШ № № 10,12 Ісаєнко Людмила Леонідівна, Галицька Наталія Анатоліївна, Посікун Людмила Михайлівна та Бугай Лілія Іванівна.

Присутнім був запропонований перегляд  інтегрованих занять в старших вікових групах «Економічні пригоди в магазині» (вихователь Гугля М.Л.) та «Моя сім’я» (вихователь Дворник О.Ю.).

Вчителі початкових класів познайомили батьків з новою концепцією «Нова українська школа».

Під час круглого столу «Як підготувати себе та дитину до навчання в школі», батьки мали змогу задати питання спеціалістам: «Що повинен знати, вміти майбутній  першокласник?», «Наскільки умови школи будуть наближені до умов дошкільного навчального закладу?», «Організація харчування в школі?», «Як адаптувати дитину до школи?».

Завідувач ІДНЗ № 14 Середа О.М. познайомила присутніх батьків з листом  Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 23.02.2018 № 01-32/795 «Щодо проведення регіональних Інтернет - зборів батьків майбутніх першокласників».

Для проведення регіональних Інтернет - зборів батьків майбутніх першокласників в закладі створення належні умови. Залучені усі батьки майбутніх першокласників.