Чомусик - 2018

13 бер. 2018
Відбувся ІV міський конкурс «Чомусик - 2018»

ІV міський конкурс «Чомусик - 2018»

Згідно з планом роботи управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області на 2018 рік, з метою стимулювання потенційних можливостей обдарованих дітей, залучення до активної участі у конкурсах і змаганнях учнів 3-4 класів, 13 березня 2018 року відбувся ІV міський конкурсу «Чомусик - 2018», в якому взяли участь представники усіх закладів загальної середньої освіти міста Ізюма:

Сніжкова Анастасія

Гімназія №1

Сухомлінова Анастасія

ІЗОШ№2

Боярська Марія

Гімназія №3

Єфіменко Анастасія

ІЗОШ№4

Галкіна Арина

ІЗОШ№5

Живолуп Назар

ІЗОШ№6

Педан Інна

ІЗОШ№10

Чегринець Уляна

ІЗОШ№11

Криворучко Дар’я

ІЗОШ№12

Учасники конкурсу «Чомусик - 2018» проявили інтелектуальні здібності, були дуже активними і показали себе знавцями музичних інструментів, інсценували пісню, вражали пластичністю свого тіла та сміливістю виступати перед публікою.

Перемогу в боротьбі здобула учениця Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області – Боярська Марія.

Усі конкурсанти були відзначені грамотами управління освіти та подарунками.

Ентузіазм, творчий підхід, гарна підготовка дітей допомогли зробити цей конкурс справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.