Змагання по запуску моделей планерів F1N у закритому приміщенні.

26 лют. 2018
24 лютого 2018 ріку з метою пошуку та підтримки обдарованих дітей, збереження та популяризації науково-технічної творчості, авіамодельного спорту в спортивній залі ДЮСШ ім. Ткаченка, були проведені змагання по запуску моделей планерів F1N у закритому приміщенні.

24 лютого 2018 ріку з метою пошуку та підтримки обдарованих дітей, збереження та популяризації науково-технічної творчості, авіамодельного спорту в спортивній залі ДЮСШ ім. Ткаченка (вул.Замостянська, 31) були проведені змагання по запуску моделей планерів F1N у закритому приміщенні.

В змаганнях взяли участь команди учнів Ізюмської гімназії №3, ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4, ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6, ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11, ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12 та вихованці гуртка «Авіамоделювання» ІЦДЮТ.

Журі у складі Мараховського К. В. - керівника гуртків «Авіамоделювання», «Конструювання повітряних зміїв» ІЦДЮТ, Савченко С. О. - відставника військово-повітряних сил, спортсмена-авіамоделіста, Лісовіченко В.Є. - колишнього керівника авіамодельного гуртка, спортсмена-авіамоделіста, Соломко С. М. – підприємця, спортсмена-авіамоделіста визначило переможців змагань в особистому та командному заліку.

В особистому заліку (молодша вікова група):

І місце посів Ромашов Іван вихованець гуртка «Авіамоделювання» ІЦДЮТ,

ІІ місце посів Бондаренко Микита учень ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11,

ІІІ місце посів Ляхов Олег учень ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4;

в особистому заліку (старша вікова група):

І місце посів Дашко Іван учень ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6,

ІІ місце посів Яценко Ігор учень ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4,

ІІІ місце посів Чухлеб Олександр вихованець гуртка «Авіамоделювання» ІЦДЮТ;

в командному заліку:

І місце посіла команда вихованців гуртка «Авіамоделювання» ІЦДЮТ,

ІІ місце посіла команда учнів ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6,

ІІІ місце посіла команда учнів ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Переможці особистого та командного заліку нагороджені грамотами управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області та цінними подарунками від спонсорів змагань.