Практичний семінар завідувачів шкільних бібліотек

23 лют. 2018

21 лютого в Ізюмській гімназії № 3 відбувся практичний семінар завідувачів шкільних бібліотек на тему: «Формування професійної компетентності бібліотекарів закладів загальної середньої освіти в умовах концептуальних змін в освітній галузі». Завідуюча бібліотекою Махова М.П. і вчитель української мови та літератури Косенко М.А. провели бібліотечний урок: «Я люблю Україну» (захід присвячений Міжнародному дню рідної мови) для учнів 7-их класів. Учні читали поезію П. Глазового, співали українські пісні, доповнювали приказки. Урок пройшов жваво у вигляді командної гри. Перемогла команда «Вишиванки».