Вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав

15 лют. 2018
15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

З метою вшанування та увічнення пам’яті учасників бойових дій на території інших держав закладами загальної середньої освіти міста проведено інформаційно-просвітницькі та навчально-виховні заходи під загальним гаслом «Ти – вічний біль, Афганістан»: години спілкування, круглі столи, уроки патріотичного виховання, тематичні читання, виставки літератури тощо. Метою заходів було розширити знання учнів про історичні події афганської війни, виховати повагу і шану до воїнів, до трагічної сторінки нашої історії, виховувати в учнів почуття патріотизму.

Заняття у закладах освіти розпочалися виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав.

ФОТО ТУТ