Кращий вихователь Харківщини

7 лют. 2018
Пройшов конкурс "Кращий вихователь Харківщини у 2018 році"

З 06 лютого по 08 лютого 2018 року провоходять практичні заходи  І (міського) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»  у 2018 році в   номінаціях «Вихователь дітей раннього віку» , «Вихователь дітей старшого дошкільного віку».

Вихователі Шевченко Н.В. (ІДНЗ № 2), Чаговець А.В.(ІДНЗ № 4), Цвік Н.М.(ІДНЗ № 9), Ярошенко С.В. (ІДНЗ № 12), Луняк Є.М. (ІДНЗ № 13), Коломакіна Н.В.(ІДНЗ № 14), Тихомирова М.М. (ІДНЗ № 16), Пилипчук Н.М. (ІДНЗ № 17) проводять відкриті заняття в групах для дітей раннього та старшого дошкільного віку  в ІДНЗ № 9, ІДНЗ № 16, ІДНЗ № 4.