«Тих днів не змеркне слава»

5 лют. 2018
«Тих днів не змеркне слава»

Другого лютого 2018 року дев`ять творчих колективів учнів закладів загальної середньої освіти взяли участь у фестивалі-конкурсі музично-літературних композицій, присвячених подіям ІІ Світової війни «Тих днів не змеркне слава» до Дня визволення міста Ізюм від нацистських загарбників.

На заході були присутні почесні гості:

Нога Володимир Іванович – учасник бойових дій, інвалід війни, голова ветеранської організації інвалідів ВВВ,

Падалко Володимир Тимофійович – учасник бойових дій, інвалід війни, син полка,

Кравченко Олексій Карпович – голова ради ветеранів МВС, член міської ради ветеранів, відповідальний за патріотичне виховання,

Рудім Людмила Олексіївна – дитина війни, ветеран праці, активіст ветеранського руху міста,

Амбардарян Галина Миколаївна – ветеран праці, депутат міської ради, активіст ветеранського руху міста,

Щелкунова Валентина Петрівна – ветеран праці, відповідальний секретар міськради ветеранів,

Явдокименко Олександр Володимирович – депутат міської ради, спонсор ветеранських заходів.

Творчі колективи закладів показали цікаві, зворушливі композиції, в яких продемонстрували виконавську майстерність, оригінальність та творчій підхід. Кожен виступ був наповнений почуттям патріотизму, повагою до історичного минулого свого народу, гордістю за подвиг людей старшого віку та дітей війни. Музично-літературні композиції висвітлювали події  історичного минулого українського народу в роки ІІ Світової війни, історію рідного краю в роки війни та безпосередньо події визволення міста Ізюм від нацистських загарбників 5 лютого 1943 року.

За рішенням журі переможцями фестивалю стали:

І місце – колектив Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області,

ІІ місце – колектив Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області та колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області,

ІІІ місце – колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області.

Почесні гості свята відзначили подяками міської організації ветеранів війни та праці творчі колективи Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області, Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області.

ФОТО ТУТ