ММО вчителів-логопедів

1 лют. 2018
Відбулося ММО вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти

30 січня 2018 року на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області відбулося засідання міського методичного об’єднання для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів на тему «Спонукання інтересу у дітей до монологічного мовлення за допомогою нетрадиційних технологій».

Вчитель-логопед ІДНЗ № 13 Лісняк Л.М. ознайомити колег з інноваційною технологією, спрямовану на опанування дітьми практичних мовленнєвих умінь, а саме - з питань використання методу Джанни Родари «казка-калька».