III (обласний) етап XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

30 січ. 2018

Протягом січня 2018 року відбувся III (обласний) етап XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В. Липинський). На Конкурс від міста Ізюм було направлено 3 роботи у номінації «Література». Всього з районів та міст Харківської області надійшло 78 робіт. Вітаємо ученицю 9-А класу ІЗОШ № 5 Живолуп Софію, яка зайняла II місце з роботою «Слово про Державу» та вчителя, що підготував дитину Мастепанову Л.В.