24.01.2018 відбулося засідання методичної ради ВНМІЗ управління освіти

24 січ. 2018
24.01.2018 відбулося засідання методичної ради відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області

24.01.2018  відбулося засідання методичної ради відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області.

На порядку денному були питання:

1.Про розгляд методичних наробок педагогів, які атестуються на педагогічне звання «вихователь-методист», «вчитель- методист» у 2018 році (доповідач Агішева С.Р., провідний спеціаліст ВНМІЗ).

2. Про підсумки участі учнів в олімпіадах із базових дисциплін, турнірах (доповідач Золотарьова Н.М., начальник ВНМІЗ).

3. Про підсумки участі педагогічних працівників у міському професійному конкурсі «Учитель року» (доповідач Золотарьова Н.М., начальник ВНМІЗ).

4. Розгляд матеріалів, представлених для участі у обласних освітніх фестивалях (доповідач Агішева С.Р., провідний спеціаліст ВНМІЗ).

5. Про підсумки дослідно-експериментальної роботи Ізюмської гімназії №1 «Медіаосвіта у початковій школі» (доповідачі Волкова Т.В., Нич Т.Р., вчителі початкових класів Ізюмської гімназії №1).

6. Розгляд ефективних педагогічних досвідів педагогів закладів освіти м.Ізюм (доповідач Агішева С.Р., провідний спеціаліст ВНМІЗ).

В засіданні взяли участь 10 членів методичної ради та запрошено 7 педагогічних працівників закладів освіти міста.