Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

22 січ. 2018
18.01.2018 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

18.01.2018 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулася нарада керівників закладів загальної середньої  та позашкільної освіти.

Матеріали наради:

1. Про порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.

2. Про аналіз обліку відвідування навчальних занять учнями закладів загальної середньої освіти за І семестр 2017/2018 навчального року.

3. Організація харчування дітей пільгового контингенту в закладах загальної середньої світи відповідно до встановленої вартості харчування в 2018 році. Охоплення учнів гарячим та всіма видами харчування у І семестрі 2017/2018 навчального року.

4. Про підвищення якості освітнього процесу в закладах освіти  м. Ізюм.

5. Про організацію та проведення спортивно-масових заходів з учнями закладів загальної середньої освіти у ІІ семестрі 2017/2018 навчального року.