ММО шкільних бібліотек

19 січ. 2018
18 січня в гімназії № 1 відбулося планове засідання завідувачів шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека в єдиній системі національно – патріотичного виховання дітей та молоді в місті» (у межах освітнього проекту «Виховний простір Харківщини» ). Бібліотекарі спланували свою роботу у цьому напрямі на 2018 рік, ознайомилися з новою методичною літературою,яку придбали бібліотеки ІЗОШ № 4 і ІЗОШ № 5 : «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!», « Уроки мужності в початковій школі», «Світлиця людських чеснот».