Новорічний благодійний бал.

18 січ. 2018
З 11 по 13 січня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний навчально-тематичний збір лідерів учнівського самоврядування Харківської області, в рамках якого пройшов Новорічний благодійний бал.

Наше місто на цьому заході представляли лідери міської Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти «Нове покоління» Яремко Алеся (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6), Загорська Анна, Яценко Єлизавета (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №10), Колєснікова Єлизавета, Світонь Давид, Бобух Максим (Ізюмська гімназія №1).

В перший день ізюмська делегація відвідала РЛП «Фельдман Еко-парк», де перед учасниками виступили  юні артисти харківського дитячого циркового колективу з дресированими тваринами. Гостей пригостили запашним трав’яним чаєм зі смачними тістечками. Потім відбулася репетиція  Новорічного балу.

Наступний день був насиченим і хвилюючим, бо, нарешті, відбулася довгоочікувана подія - Новорічний благодійний бал, красиве і романтичне дійство з конкурсами і танцями. На бал було запрошено юнаків з Харківського кадетського корпусу. Кульмінацією заходу стало визначення Короля та Королеви балу. Приємною несподіванкою для ізюмчан стало обрання Світоня Давида Королем балу.

В останній день зборів наші учні стали учасниками традиційного «Вертеп-фесту» , в якому взяли участь близько тисячі мешканців та гостей Харкова. Це було справжнє костюмоване дійство!

Участь у навчально-тематичному зборі лідерів учнівського самоврядування Харківської області залишила у наших делегатів багато приємних вражень та сприяла появі нових друзів.