Відпочинок в Закарпатті триває

11 січ. 2018

З сьомого по тринадцяте січня 2018 року триває відпочинок учнів Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області в Закарпатській області. Мета подорожі патріотичне виховання учнів, ознайомлення  зі звичаями та традиціями святкування Різдва у Закарпатській області, організація змістовного дозвілля учнів у період шкільних зимових канікул 2017/2018 навчального року Групу очолює вчитель фізичної культури Коловоротний Богдан Вікторович. Учні здійснюють туристичну подорож у складі групи  вихованців комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів». В межах організації дозвілля передбачені оглядові екскурсії культурних та історичних пам`яток міст Мукачеве, Ужгорода та селища Берегове.

Бажаємо нашим учням веселого та змістовного дозвілля, приємних та цікавих знайомств і по справжньому зимової погоди.