Завершено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 2017/2018 навчального року

27 груд. 2017

На виконання наказу Департаменту науки і освіти ХОДА від 08.09.2017 №260 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2017/2018 навчальному році», наказу управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області від 14.09.2107 № 453»Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у м. Ізюмі у 2017/2018 н.р.», з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, організованого проведення І, ІІ етапів і підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, з 04.11.2017 по 24.12.2017 проведено учнівські олімпіади з 16 базових дисциплін: математики, фізики, інформатики, хімії, історії, правознавства, економіки, української мови і літератури, географії, біології, іноземних мов (англійської, німецької), екології, астрономії, російської мови і літератури, трудового навчання та інформаційних технологій.

Значну роботу щодо створення належних умов проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад здійснили ІЗОШ І-ІІІ ст. №5 (директор Павлюк Н.В.), ІЗОШ І-ІІІ ст. №4 (директор Чернишева С.В.), гімназія №3 (директор Ольховська Ю.В.), гімназія №1 (директор Котенко В.В.), ІЗОШ     І-ІІІ ст. №12 (директор Рябенко І.В.).

В організації та проведенні олімпіад брали активну участь вчителі закладів освіти міста, спеціалісти управління освіти. Фахове журі та експертні комісії детально перевірили виконання учнями олімпіадних завдань та визначили переможців.

У II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 2017/2018 навчального року брали участь 486 учнів з усіх закладів загальної середньої освіти міста.

Учасники міських олімпіад виявили знання теорії, вміння застосовувати їх в стандартних і нестандартних умовах, давати правильне теоретичне обґрунтування отриманим результатам.

Свідченням цього є 170 переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, із яких:

І місце посіли – 46 учнів,

ІІ місце –55 учнів,

ІІІ місце – 69 учнів.

Інформацію про переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад можна переглянути за посиланням: «Олімпіади».