«Лідер року»

11 груд. 2017

9 грудня 2017 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний фестиваль «Лідер року», присвячений Дню місцевого самоврядування та 10-річчю з дня заснування Харківської обласної ради старшокласників. Всього у фестивалі брала участь 21 команда з  районів та міст області.

Наше місто представила команда міської Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти м. Ізюм «Нове покоління». Лідер групи – Яремчук Катерина, учениця Ізюмської  гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області, заступник голови Асоціації та група підтримки – учениці Ізюмської  гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області: Сухова Дар`я, Санжаревська Уляна, Віцотенко Аліна, Наугольна Вікторія.

На конкурсі візитівок  «Лідери про лідерство» було представлено  відеоролик про учнівське самоврядування міста; у конкурсі «Лідерство як талант» (хобі) Яремчук Катерина разом з групою підтримки виконали вокальний номер «Хто, як не ти». На жаль, для участі у третьому конкурсі «Лідерська позиція» наша команда не набрала достатньої кількості балів.

Ми не перемогли у фестивалі, але знайшли багато друзів, отримали досвід та  безліч вражень. Ми впевнені, що наша перемога попереду!