«Всеукраїнський тиждень права»

11 груд. 2017
Сьомого грудня 2017 року в межах заходів «Всеукраїнського тижня права» учні закладів загальної середньої освіти взяли участь у Дні відкритих дверей в Ізюмському міськрайонному суді Харківської області.

Метою заходу було підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, набуття необхідного рівня правових знань, формування поваги до права, а також побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством задля покращення доступу до правосуддя.