Обласний тренінг для педагогічних працівників – учасників шкільних команд підтримки та супроводу дітей з особливими освітніми потребами

21 лист. 2017
14-15 листопада 2017 року за участі представників Департаменту науки і освіти ХОДА та Благодійного Фонду Порошенка відбувся обласний тренінг для педагогічних працівників – учасників шкільних команд підтримки та супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

14-15 листопада 2017 року за участі представників Департаменту науки і освіти ХОДА та Благодійного Фонду Порошенка відбувся обласний тренінг для педагогічних працівників – учасників шкільних команд підтримки  та супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

В спеціалізованому тренінгу на тему «Інклюзивний простір. Практичні кроки» взяли участь:

• Ворушило Лариса Володимирівна, заступник директора ІЗОШ №4;
  • Безпала Вікторія Романівна – практичний психолог ІЗОШ №2;
  • Трухман Олена Володимирівна – практичний психолог ІЗОШ №6;
  • Демиденко Світлана Вікторівна – корекційний педагог ІЗОШ №10;
  • Сеплива Анна Миколаївна – асистент вчителя ІЗОШ №12.