Проведено ІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
12.11.2017 на базі ІЗОШ № 4 проведено ІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018 навчальному році. Всього взяло участь у конкурсі 78 учнів закладів освіти м.Ізюм з 3 - 11 класів. Переможцями ІІ етапу конкурсу стали:
№ з/п | Прізвище ім’я, по батькові учня | Повна назва загальноосвітнього навчального закладу | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня; стаж, категорія | Кількість набраних балів | Місце, яке посів на ІІ етапі |
3 клас | |||||
1. | Ткаченко Ярослав Анатолійович | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Похваленко Людмила Володимирівна, 36 років, вища категорія | 32,5 | І |
2. | Кресс Альона Михайлівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№5 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Андрієшина Світлана Магомедівна, 40 років, вища категорія | 25,5 | ІІ |
3. | Сисенко Анна Станіславівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№2 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Лифар Ірина Миколаївна, 40 років, спеціаліст | 25 | ІІІ |
4 клас | |||||
4. | Бублик Кароліна Михайлівна | Ізюмська гімназія №1 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Король Валентина Володимирівна, 19 років, І категорія | 39 | І |
5. | Добрянська Дар’я Вікторівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№12 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Посікун Людмила Михайлівна, 31 рік, вища категорія | 34,5 | ІІ |
6. | Лємбік Ксенія Євгенівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Супрун Марина Андріївна, 22 роки, вища категорія | 31 | ІІІ |
№ з/п | Прізвище ім’я, по батькові учня | Повна назва загальноосвітнього навчального закладу | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня; стаж, категорія | Кількість Набраних балів | Місце, яке посів на ІІ етапі | |
5 клас | ||||||
1. | Пігарєва Аліна Ігорівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№10 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Гавриленко Ольга Олександрівна, 8 років, ІІ категорія | 8 | І | |
2. | Гуляєва Анастасія Віталіївна | Ізюмська гімназія №1 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Кузьміна Тамара Іванівна, 55 років, вища категорія | 6 | ІІ | |
3. | Верба Єгор Віталійович | Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Шевцова Олена Сергіївна, 5 років, ІІ категорія | 5 | ІІІ | |
6 клас | ||||||
4. | Пицька Аліна Юріївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Восьмерик Ірина Володимирівна, 23 роки, вища категорія | 12 | І | |
5. | Степанкіна Катерина Андріївна | Ізюмська гімназія.№3 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Корсун Анна Анатоліївна, 24 роки, вища категорія | 7 | ІІ | |
6. | Захарченко Вікторія Валеріївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Полешко Лариса Вікторівна, 20 років, вища категорія | 6 | ІІІ | |
7 клас | ||||||
7. | Штеплюк Ольга Володимирівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№5 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Журба Тетяна Анатоліївна, 17 років, І категорія | 11 | І | |
8. | Шевченко Аліна Артемівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№2 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Сорокіна Оксана Ігорівна, 14 років, І категорія | 6,5 | ІІ | |
9. | Долгарьова Дмитро Олегович | Ізюмська гімназія №1 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Лозовська Вікторія Володимирівна, 18 років, І категорія | 6 | ІІІ | |
8 клас | ||||||
10. | Романіка Уляна Денисівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Деряга Наталія Миколаївна, 18 років, І категорія | 10 | І | |
11. | Щербак Анна Олегівна | Ізюмська гімназія №1 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Лозовська Вікторія Володимирівна, 18 років, І категорія | 9,5 | ІІ | |
12. | Вошева Олена Олександрівна | Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Шевцова Олена Сергіївна, 5 років, ІІ категорія | 8,5 | ІІІ | |
9 клас | ||||||
13.. | Демченко Олена Ігорівна | Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Косенко Маріана Андріївна, 8 років, 10 тар розряд | 12 | І | |
14 | Живолуп Софія Віталіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№5 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Ващенко Тетяна Сергіївна, 6 років, спеціаліст, | 12 |
| |
15. | Дубина Оксана Юріївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Павлюченко Світлана Миколаївна, 18 років, І категорія | 5,5 | ІІ | |
16. | Фартушна Дар’я Сергіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№12 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Ставченко Валентина Іванівна, 30 років, вища категорія | 5 | ІІІ | |
10 клас | ||||||
17. | Коноваленко Світлана Юріївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Ворушило Лариса Володимирівна, 30 років, вища категорія | 10 | І | |
18. | Волкова Юлія Сергіївна | Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Теницька Юлія Сергіївна, 11 років, ІІ категорія | 8,5 | ІІ | |
19. | Приходченко Дарина Костянтинівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Лисенко Вікторія Семенівна, 26 років, І категорія | 7,5 | ІІІ | |
11 клас | ||||||
20. | Биваліна Марина Ігорівна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№5 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Журба Тетяна Анатоліївна, 17 років, І категорія | 14 | І | |
21. | Безкоровайна Валерія Олексіївна | Ізюмська гімназія №1 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Прихода Тетяна Дмитрівна, 36 років, вища | 9 | ІІ | |
22. | Наумова Олександра Віталіївна | Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4 Ізюмської міської ради Харківської обл. | Вєтрова Наталія Миколаївна, 40 років, вища категорія | 8 | ІІІ |