8 лист. 2017

4 листопада 2017 року на базі виробничих майстерень ІЗОШ № 12 та навчальних кабінетів ІЗОШ №4 пройшов ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади (міський) з трудового навчання (хлопці та дівчата).  У ІІ турі приймали участь учні шкіл міста, які вибороли І місця на шкільних олімпіадах. Хлопці 8 – 9 і 10 – 11 класів представляли свої навчальні заклади, а саме: школи №2, №4, №5, №6, №10, №11, №12 та  гімназія №3. Дівчата - №2,№4,№5, №10, №11 та гімназії №1, №3.

ІІ міський тур олімпіади складався з двох етапів: теоретичного та практичного. На теоретичному етапі учням було запропоновано надати відповіді на тестові питання.

З технічної праці найкраще впорався з теоретичними завданнями учень 9 класу Петручик Данило (школа№6) та Удовіченко Сергій (школа№6). На практичному етапі хлопцям за відведений час потрібно було показати свої трудові вміння при виготовленні запропонованих виробів.  Найкраще впоралися з практикою учень 9 класу Лягушин Богдан (школа №5)  та учень 11 класу Удовіченко Сергій (школа№6), які у підсумку і посіли І місця у ІІ міському турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця). Підготували хлопців вчителі вищої категорії Логвін М.С. і Шевченко І.К.

З обслуговуючої праці теоретичне завдання найкраще виконали учениця 8 класу ІЗОШ №4 Варченко Софія та учениця 10 класу ІЗОШ №2 Бублій Анастасія. Практичне завдання найкраще виконали учениця 8 класу ІЗОШ №10 Кучерова Олена та учениця 10 класу ІЗОШ №2 Бублій Анастасія, які вибороли І місця у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця).

Побажаємо учням успіхів у ІІІ обласному турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, яка відбудеться у січні 2018 року.

Фото ТУТ