МІСЬКЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ

3 лист. 2017
03.11.2017 року на базі ІДНЗ № 16 відбулося засідання міської методичної студії для вихователів старших вікових груп «Використання інтелектуальних ігор».

Вихователі старших вікових груп дошкільного навчального закладу показали заняття з використанням інтелектуальних ігор. Діти старшої вікової групи № 9 разом із вихователем Зінов'євою О.І. потрапили на інтелектуальну вікторину «Хто крутіше»? А вихователь Муковоз В.В. запросила дітей групи №7 відшукати країну Комп'ютерію. Вихователь Дегтярьова Є.А. познайомила з «Лепбуком» - інтерактивним посібником на занятті з пошуково-дослідницької діяльності вихованців старшої групи № 2. Практичний психолог Делікатна Ю.О. провела консультацію з елементами тренігу з педагогами на тему: «Розвиток інтелекту». Всі заходи проведені педагогами дошкільного навчального закладу були проведені на високому методичному рівні.