Битва хорів

18 жовт. 2017
13 жовтня 2017 року в приміщенні КДК «Спартак» відбувся міський конкурс хорових колективів «Співаймо разом» на тему «Моя Соборна, суверенна». В конкурсі взяли участь дев`ять колективів від загальноосвітніх навчальних закладів міста.

За підсумками роботи журі визначені переможці конкурсу, а саме:

І місце посіли хорові колективи учнів Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області,

ІІ місце посів хоровий колектив учнів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ізюмської міської ради Харківської області,

ІІІ місце посіли хорові колективи Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області.