День Захисника України в дитячих садках

18 жовт. 2017

В дошкільних навчальних закладах м. Ізюм 12-13 жовтня 2017 року відбулися заходи присвячені Дню захисника України, а саме: виставка малюнків за участю батьків «Козацькому роду нема переводу», ІДНЗ № 2 (батьки разом з дітьми стали активними учасниками; представлені роботи, виконані олівцями, фарбами та з використанням нетрадиційних технік зображення); спортивна розвага, «Ми завзяті козачата»(діти змагалися під час естафет та удосконалили свої знання щодо славетного шляху українського козачества);  музично-спортивна розвага «Козацькі забави» виставка поробок з природного матеріалу «Козацькому роду нема переводу» за участю батьків, ІДНЗ № 4.