Шкільна бібліотека-2017

13 січ. 2017
Відбувся перший (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2017»

Відбувся перший (міський) етап

Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2017»

З метою залучення дітей до читання, підтримки та вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів, підвищення престижу бібліотечної професії та ролі бібліотекаря в суспільстві у грудні 2016 року відбувся перший (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2017».

В конкурсі взяли участь бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів міста. Роботи були представлені в номінаціях «Бібліотека – виховний простір навчального закладу», «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей».

Матеріали, подані на конкурс, оформлені у вигляді тематичних портфоліо, вміщують авторські доробки із створення інформаційно-освітнього простору, методичні матеріали, презентації.

У матеріалах всіх конкурсантів розкрито систему роботи шкільної бібліотеки в рамках обраної теми. Це авторські розробки сценаріїв масових заходів, бібліотечні уроки, результати моніторингових досліджень вивчення читацьких інтересів користувачів бібліотеки.

Підготовка та участь у Конкурсі сприяли стимулюванню творчої активності, підвищенню професійної майстерності бібліотечних працівників, покращенню та урізноманітненню роботи шкільних бібліотек щодо залучення дітей до читання, використання інформаційних ресурсів бібліотек у навчально-виховному процесі.

Журі Конкурсу оцінювало матеріали відповідно до затверджених критеріїв.

Переможцями І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2017» визначено:

І місце – в номінації «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей» Жернову В.С., завідувача бібліотекою Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області, тема роботи «Метод проектів як ефективна інноваційна форма роботи шкільної бібліотеки»;

ІІІ місце –в номінації «Бібліотека – виховний простір навчального закладу» Бондаренко М.В., завідувача бібліотекою Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Ізюмської міської ради Харківської області, тема роботи «Патріотичне виховання засобами шкільної бібліотеки за допомогою інноваційних технологій».

В своїх роботах переможці презентували авторські проекти; поділилися власним досвідом з використання традиційних та інноваційних форм роботи із залучення дітей до читання.

Дякуємо усім учасникам, а переможцям бажаємо успіхів у наступних етапах Конкурсу!