Вчимося жити разом

10 січ. 2017
Протягом 2016 року у всіх закладах освіти міста Ізюм згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» був реалізований проект «Вчимося жити разом».

Метою спільного проекту «Вчимося жити разом» було сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту, а також розвиток у всіх дітей життєвих навичок розбудови миру і активного громадянства. Формами впровадження компонентів проекту були тренінгові курси розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах, а також тренінги для педагогів з методики викладання розроблених курсів та створення у навчальному закладі сприятливої психологічної атмосфери для дітей, переміщених із зони конфлікту.
В реалізації проекту взяли участь всі 9 ЗНЗ та 10 ДНЗ міста, для чого було підготовлено близько 60 педагогів-тренерів. В програмі взяли участь 575 учнів 1-4 класів, 1588 учнів 5-9 класів, 421 учень 10-11 класів та більше ніж 200 вихованців ДНЗ.
Протягом вересня вчителі та учні взяли участь у вхідному, а у грудні у вихідному он-лайн діагностуванні.
Була створена он-лайн карта проекту до якої увійшли і заклади освіти міста Ізюм.
Хід проекту та особливості його реалізації у кожному закладі висвітлювались протягом року на сайтах закладів освіти міста.